Dan kruha i Dan općine Klenovnik u našoj školi

U petak, 13. listopada 2017., u našoj je školi održana priredba povodom Dana kruha i Dana općine Klenovnik.

Slavlje je započelo svečanom sjednicom Općinskog vijeća općine Klenovnik na kojem su prisustvovali brojni državni dužnosnici, a među najpoznatijima je svakako bio potpredsjednik Vlade Predrag Štromar. Za prigodan kulturno-umjetnički program pobrinuo se Mješoviti pjevački zbor KUD-a Klenovnik. Nakon sjednice uslijedila je smotra „Dani kruha, dani zahvalnosti za plodove zemlje“. Doista, zahvaljujući trudu roditelja učenika, ali i naše školske kuharice, ove je godine broj izlagača i bogatstvo mirisa i okusa dostiglo svoju rekordnu razinu. Smotru su popratile recitacije, igrokazi i plesne točke učenika škole, ali i dječjeg vrtića. Također, u glavnom je školskom hodniku bila filatelistička izložba s tematikom Dana kruha. Izložbene pekarske proizvode uz prigodne je riječi blagoslovio i naš svećenik. Dan je završio podjelom pekarskih proizvoda okupljenima i svečanim domjenkom u prostorijama naše škole.

Ž.M.

FOTOGRAFIJE

objavio: ANITA HUSNJAK   datum: 16. 10. 2017.