Terenska nastava "Trag dobrote"

Učenici 6.a i 6.b razreda su 19. 10.2017. godine sa svojim  učiteljicama: Josipom Polančec –Štimec, Kristinom Sadibašić i Snježanom Kruhoberec otišli na terensku nastavu u Varaždin.

Posjetili su izložbu „Trag dobrote“ u Palači Herzer koja je postavljena povodom dvadesete obljetnice osnutka Varaždinske biskupije. Na početku su pozorno slušali predavanje gospođe Irene Gotal,voditeljice biskupijske knjižnice, koja im je ukratko približila sam postav izložbe. Nakon toga sa zanimanjem su obilazili izložbu te rješavali unaprijed pripremljene zadatke.

Nakon izvršenih zadataka, uz želju da i oni ostave  trag dobrote u  suživotu s drugima svi su se upisali u Knjigu dojmova.

Terensku nastavu završili smo obilaskom katedrale i puni dojmova vratili se natrag u školu.

S. K.

objavio: ANITA HUSNJAK   datum: 20. 10. 2017.