Rezultat odabira najpovoljnije ponude

Na sastanku povjerenstva za provedbu Javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za maturalnu ekskurziju učenika OŠ Klenovnik održanom u četvrtak, 20.2.2020. donešena je sljedeća odluka:

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za školsku ekskurziju, je razmotrilo pristigle ponude i konstatiralo da su dvije ponude, one turističke agencija Varaždin tours i Taubek tours gotovo identične (plan puta i program te visina cijene izleta), a pregledom ponuda ustanovljeno je da obje odgovaraju uvjetima Javnog poziva. Odlučeno je da će ponude biti predstavljene na zajedničkom roditeljskom sastanku koji će se održati početkom ožujka u OŠ grofa Janka Draškovića Klenovnik. Agencije će roditeljima predstaviti svoje ponude nakon čega će roditelji izglasavanjem odlučiti o odabiru ponude.

O terminu održavanja roditeljskog sastanka agencije će biti pravovremeno obaviještene.

Klenovnik, 21.2.2020.                                      Ravnatelj škole: Mijo Barišić

objavio: MIJO BARIŠIĆ   datum: 21. 2. 2020.