Obustava nastave u školama

Poštovani roditelji,

na temelju izjave premijera Plenkovića obavještavamo Vas da se od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. godine obustavlja izvođenje nastave u školi.

Nastava će biti organirzirana putem obrazovnog programa na HRT 3 za učenike 1. - 4. razreda. Program započinje od osam sati u jutro pa prema programu za razrede. Zadatke koje učenici trebaju izvršavati učiteljice će slati putem Viber grupe koju su oformile.

Za učenike 5. - 8. razreda nastava će biti organizirana putem Interneta (on - line nastava). Učenici će se prijavitu u Office 365 (Teams)  i tamo odabrati svoju virtualnu učionicu. Učitelji koji predaju u tom razredu objavljivat će materijale i zadatke koje učenici tebaju pratiiti i riješavati.

Sva pitanja i nejasnoće možete postavljati bilo u virtualnim grupama koje su razrednici otvorili s učenicima ili u virtulanoj učionici.

Hvala svima na razumijevanju i brinite o zdravlju.

objavio: Natalija Hrgarek   datum: 13. 3. 2020.