Nastava na daljinu - obavijest

Poštovani učenici i roditelji,

u ovim teškim vremenima za sve nas želim izraziti podršku i pohvaliti sve one učenike i roditelje koji zajedno s učiteljima ulažu puno truda kako bi nastava na daljinu uspjela unatoč svim problemima. Vrlo je važno da učenici prate i slušaju naputke predmetnih učitelja i svojih razrednika pored nastave koju mogu pratiti na pojedinim TV kanalima. Dnevni raspored koji daje ministarstvo nije dovoljan i ne pokriva veliki dio gradiva a niti sve predmete zato je najvažnija svakodnevna komunikacija s učiteljima i preuzimanje materijala i zadataka koje oni daju elektroničkim putem. Vjerojatno već znate da će ovo potrajati još najmanje mjesec dana a moguće je da ćemo s online nastavom završiti ovu školsku godinu što znači da ćete dragi učenici morati dobiti i ocjene za usvojeno i stečeno znanje putem nastave na daljinu. Zato vam savjetujem da se maksimalno ozbiljno uključite u praćenje nastave i rješavanje postavljenih zadataka a ako imate kakvih teškoća u praćenju nastave molim da to javite svojoj razrednici pa ćemo poduzeti sve da teškoće otklonimo.

Sve vas srdačno pozdravljam i želim puno zdravlja svima te da vrijeme koje je pred vama korisno rasporedite.

Ravnatelj škole: Mijo Barišić

objavio: MIJO BARIŠIĆ   datum: 24. 3. 2020.