Naše učenice uspješne na festivalu Djeca pjevaju

Na nedavno održanom 8. festivalu "Djeca pjevaju", koji se zbog korona krize nije mogao održati tradicionalno pred mnoštvom publike u dvorani, nego je održan na Varaždinskoj televiziji bez publike, ali uz podršku gledatelja pored malih ekrana, nastupile su i naše učenice Paola Lukavski i Petra Blaško. One su u duetu izvele pjesmu "Dignimo svoj glas", a plasman na festival izborile su pobjedom na karaokama koje se održavaju u povodu Dana škole. Na festivalu koji ima međunarodni karakter nastupilo je 25 izvođača, a naše učenice su osvojile 3. mjesto. Čestitamo im na velikom uspjehu, vjerujemo da je ovo tek početak njihove glazbene karijere. Kako izgleda njihov nastup možete pogledati i poslušati na poveznici ispod (početak njihovog nastupa je na 1:38:00).

Ravnatelj škole: Mijo Barišić

objavio: MIJO BARIŠIĆ   datum: 9. 6. 2020.