Suglasnost - dodatni obrazovni materijal

Poštovani roditelji,

sredstva za udžbenike za školsku godinu 2020./21. za redovne i izborne predmete osigurana su Državnim proračunom.

Troškovi nabave drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice, zbirke, mape, atlasi, radni listovi, ispiti…) ne plaćaju se iz državnog proračuna već ih kupuju roditelji. Škola je dužna od roditelja tražiti suglasnost za korištenje dodatnih obrazovnih materijala.

Suglasnost možete potpisati u tajništvu škole od ponedjeljka do petka od 8:00 do 12:00 sati ili ako ste u mogućnosti, možete isprintati suglasnost, potpisati je, skenirati ili fotografirati i poslati na mail: knjiznica.osklenovnik@gmail.com

Suglasnost možete preuzeti pod opširnije.

Učenici nižih razreda suglasnost će dobiti u školi. Suglasnost treba potpisati do petka, 26. lipnja 2020.

Priloženi dokumenti:
Suglasnost_-_dodatni_obrazovni_materijali.docx (12.77 KB)

objavio: Administrator   datum: 23. 6. 2020.