Obavijest za učenike i roditelje

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Vrijeme samoizolacije je još malo iza nas i koliko znam a i saznanja dr. Čusek iz epidemiološke službe ZJZ Varaždinske županije je takovo da se korona virus nije proširio dalje među učenike i djelatnike škole. Ovom prigodom želim istaknuti kako je za uspjeh izolacije virusa i njegovo sprečavanje širenja osim pravovremene reakcije epidemiološke službe zaslužan i svatko od vas i svi zajedno smo odgovornim ponašanjem onemogućili dalje širenje virusa. Zato želim sve vas pohvaliti i zahvaliti se svim roditeljima i djelatnicima škole na odgovornom ponašanju u ovoj kriznoj situaciji.

Zaključak epidemiološke službe je da od ponedjeljka, 12.10.2020. se vraćamo nazad u školu prema poznatom rasporedu a samo oni učenici koji su tijekom proteklih dana imali neke od simtoma tipičnih za COVID-19 da se trebaju javiti svom liječniku koji će ih onda uputiti na testiranje. Inače ako nemate simptome u ponedjeljak se vidimo u školi. Molim roditelje da i dalje ostanu odgovorni kao i do sada i da ukoliko dijete ima temperaturu ili neke druge simptome da ga ne šalju u školu nego odu do liječnika i posavjetuju se o daljim mjerama.

Ravnatelj škole: Mijo Barišić

objavio: MIJO BARIŠIĆ   datum: 8. 10. 2020.