Osvojeno zlato u badmintonu

Učenice i učenici naše škole prošli su tjedan sudjelovali na županijskom natjecanju u badmintonu. U obje konkurencije sudjelovalo je 5 škola, a natjecanje je Školski sportski savez Varaždinske županije organizirao u dva dana. Domaćin je bila Osnovna Škola Maruševec.

Muška ekipa u sastavu: Mihael Bugarinović, Jurica Janžek, Ivan Kukec i Mihael Šarko osvojila je 4. mjesto. Čestitke dečkima! Ženska ekipa u sastavu: Tea Čorko, Nikolina Leskovar, Tina Pintarić i Dora Rogina ponovno je bila najbolja i osvojila zlatne medalje. Čestitke curama i bravo za odličnu igru! Naše učenice predstavljat će Varaždinsku županiju na završnici Državnog prvenstva RH koje će se održati u Poreču od 23. do 25.11.2021. godine. Ista ekipa tako će po drugi put sudjelovati na državnom prvenstvu.  Veoma smo ponosni i želimo našim učenicama puno uspjeha i nezaboravan provod.

J. P. Š.

objavio: Autorizirani korisnik iz druge škole   datum: 17. 11. 2021.

Ukupno: 502083