Bronca na Državnom prvenstvu u badmintonu

Naše učenice Tea Čorko, Nikolina Leskovar, Tina Pintarić i Dora Rogina osvojile su brončane medalje na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava. Prvenstvo se održalo u Poreču od 23. do 25. studenog 2021. godine. Naše djevojke su svojom odličnom igrom zasluženo postale treća najbolja školska ekipa u Republici Hrvatskoj.

Zlatnu medalju osvojila je škola iz Zagreba, srebrnu iz Osijeka, a broncu naša škola iz Klenovnika.

Svaka čast učenicama koje su omogućile da svi saznaju za našu malu školu i mjesto Klenovnik te su svojim nastupom i ponašanjem u najboljem mogućem svjetlu predstavile i promovirale našu školu, općinu i županiju.

Ovo je svakako povijesni uspjeh za našu školu i nadamo se da će potaknuti mlađe generacije da marljivo vježbaju i igraju pa će jednog dana možda i oni uspjeti braniti boje naše škole na natjecanjima.

J.P.Š.

objavio: MARIJA KONJEVIĆ   datum: 1. 12. 2021.