Klen na 31. državnoj smotri LiDraNo

Naš se školski list Klen kao najbolji osnovnoškolski list u Županiji plasirao na državnu razinu natjecanja LiDraNo koje se ove godine održalo u Vodicama. Na Smotri koja se održala od 25. do 27. travnja uživo prvi put nakon pandemijskog razdoblja sudjelovalo je devet mentora i jedanaest učenika iz Varaždinske županije koji su primili posebnu pozivnicu kao najbolji u literarnom, novinarskom, radijskom i scenskom stvaralaštvu. Na Smotri smo upoznali mnogo učitelja i učenika iz cijele države, razmijenili iskustva i naučili nešto novo na okruglim stolovima i posebnim radionicama. Naš Klen, kojemu je ovo drugi plasman na državnu smotru, predstavljala je glavna urednica učenica 8.r. Lana Majhen uz vodstvo odgovorne urednice i voditeljice novinarske grupe učiteljice Marije Konjević. Iznimna nam je čast bila predstavljati Županiju među 15 najboljih listova u Republici Hrvatskoj. Na državnoj smotri rangiranja više nema te je ovo velik uspjeh za našu malu školu i cijelu novinarsku ekipu koja je radila na školskom listu. Potaknuti ovim uspjehom stremimo i dalje novim izazovima.

objavio: MARIJA KONJEVIĆ   datum: 4. 5. 2022.

Ukupno: 501998