Slikovnica "Orašar"

Dragi ljubitelji knjige,

u godini koja je proglašena Godinom čitanja, Mozaik knjiga krenula je s projektom besplatnih audio slikovnica namijenjenih ponajprije najmlađim korisnicima pod nazivom Mozaikova slušaonica.

Projekt je realiziran uz potporu Ministarstva kulture i medija, te na suvremen i jednostavan, uhu i oku ugodan i prirodan način djeci pomaže da usvoje znanja i vještine potrebne za život. Kao izdavač prepoznali smo da digitalno čitanje, uz listanje slikovnice, dodatno potiče usvajanje navike čitanja kod djece.

Povodom blagdana Mozaik knjiga vam uz najiskrenije čestitke za blagoslovljene blagdane te sretnu i uspješnu Novu godinu šalje audio slikovnicu “Orašar” . Jedna je to od najpoznatijih i najljepših zimskih bajki na svijetu i teško je zamisliti Božić bez nje.
Audio slikovnicu Orašar čita Mirela Matković, a za animacija i izrada špice zadužen je Saša Dal Ponte.

Orašar, audio slikovnicu možete otvoriti  putem poveznice: Mozaikova slušaonica / Orašar - E.T.A. Hoffmann - YouTube

objavio: DRAGANA BELŠČAK   datum: 22. 12. 2021.

Ovaj mjesec: 1963