Aktivnosti zadruge

Natjecanje učenika u brendiranju i izradi suvenira regije od ekološki prihvatljivih materijala usrednjoj školi Novi Marof

Zadrugarke Sara Srednoselec i Anđela Gladović Nedić s voditeljicama sekcije Licitari sudjelovale su 11. prosinca 2015. godine u srednjoj školi u Novom Marofu na natjecanju učenika u brendiranju i izradi suvenira regije od ekološki prihvatljivih materijala.

Licitarsko srce  atohtona je rukotvorina Sjeverozapadne Hrvatske, ima stoljetnu tradiciju i prepoznatljiv simbol hrvatskog identiteta. Licitarsko srce je 25.11.2011. godine upisano na UNESCO-ov popis nematerijalne svjetske baštine. Naša zadruga njeguje tradicijsku kulturu našeg kraja izradom licitara već 10 godina. Licitarsko srce je prigodan dar i suvenir i zato smo ga predstavili kao brendirani suvenir našeg kraja.

Naš je slogan "SRCE JE UVIJEK NAJLJEPŠI DAR".

objavio: KARMELKA CAR   datum: 15. 12. 2015.

Ovaj mjesec: 1926