U spomen na Mariju Kralj, tajnicu u mirovini

U ponedjeljak, 17.1.2022. godine oprostili smo se od Marije Kralj, naše tajnice koja je tek dvije godine u mirovini. Napustila nas je prerano ne stigavši se naviknuti na umirovljeničke dane. Marija je rođena 1956. godine, a u našoj školi je obavljala poslove tajnice dugi niz godina.

Draga Marija, s tobom smo izgubili profesionalnog i odgovornog suradnika i iskrenog prijatelja. Zato i za sve lijepo što si učinila za vrijeme svoga radnog vijeka velika ti HVALA!

Učenici i djelatnici škole

objavio: Administrator   datum: 17. 1. 2022.

U spomen na Mariju Kralj, tajnicu u mirovini

Učenici i djelatnici škole

objavio: Administrator   datum: 17. 1. 2022.