PONOVNO U ŠKOLSKIM KLUPAMA

Nakon dugog i toplog ljeta oglasilo se školsko zvono i označilo početak nove školske godine.

Uvodnim govorom ravnatelj škole Mijo Barišić pozdravio je okupljene učenike i učitelje. Posebna čast bila je pozdraviti dvadeset novih učenika prvog razreda koji su danas započeli svoje školovanje i njihove roditelje koji su ih s ponosom dopratili. Na putu školovanja prve četiri godine pratit će ih učiteljica Dragica Konjević.

Čestitkama za uspješan početak  pridružio se i načelnik Općine Izidor Gladović, Općina Klenovnik i sponzor trgovački obrt „Lexi“ darivali su prvašiće poklon vrećicama ne bi li im tako uljepšali njihov prvi dan u školi.

Drugi razred i učiteljica Božica Bunić pripremili su kratki program dobrodošlice.

Učenici ostalih razreda su sa svojim učiteljicama i razrednicama održali sat razrednog odjeljenja na kojem su dobili sve potrebne informacije o rasporedu sati i rasporedu prijevoza putnika.

Svim učenicima i zaposlenicima naše škole želimo da im ova školska godina bude što uspješnija.

A. H.

objavio: Administrator   datum: 5. 9. 2011.

PONOVNO U ŠKOLSKIM KLUPAMA

A. H.

objavio: Administrator   datum: 5. 9. 2011.