Nastavni materijali za učenike 5. a razreda

Dragi povjesničari,

u nastavku kod rubrike priloga (klikni "opširnije"), nalaze se korisni nastavni materijali koji će vam dodatno pomoći kod učenja. Uz odabrane PowerPoint prezentacije, dostupni su vam i nastavni listići na kojima su sažeci udžbenika i koje morate imati prepisane u bilježnici. Oni su posloženi kronološkim redom i kada ćemo ocjenjivati bilježnice, tako trebaju biti prepisani. No, to smo se već odavno dogovorili. Ukoliko ima učenika koji su pogubili listiće ili koji iz osobnih razloga nisu mogli prisustvovati nastavi, ovdje imaju priliku da nadoknade prepušteno. Naravno, udžbenik je i dalje neizostavno pomagalo kod učenja. Uglavnom, ovdje se nalazi sve što trebate znati za potrebe idućeg ispitivanja, ali i većina materijala za ispit koji nam se nezaustavljivo prebližava iz našeg rimskog tematskog bloka.

I baš kao što je veliki Aristotel rekao: "Korijeni učenja su gorki, ali plodovi su slatki." Stoga, uživajte u učenju!

objavio: Željko Martan   datum: 5. 5. 2017.